Przejdź do treści

Wspierają nas

Jeśli jechać w tak niezwykle fotogeniczne i filmowe miejsce jak Antarktyka, to tylko z najlepszym sprzętem, który zarejestruje wyjątkowy charakter tego polarnego świata. Ogromnie dziękujemy firmie PANASONIC za wypożyczenie nam dwóch świetnych aparatów: Panasonic Lumix DC-S1H i Lumix DC-S1R oraz zestawu obiektywów.

Bardzo dziękujemy firmie BEIKS Machulski Sp.j., a w szczególności Panu Dariuszowi Kosiorowi za pomoc przy wyborze i dopasowaniu sprzętu filmowego do naszych potrzeb oraz możliwości. Czas i zaangażowanie Pana Dariusza przerosło nasze oczekiwania, ale nie przerosło budżetu 😉 Dziękujemy!

Dzięki firmie PATONA Polska będziemy wyposażone w akumulatory do naszego filmowego sprzętu. Bardzo dziękujemy za to wparcie techniczne, bez którego nie wyobrażamy sobie realizacji zdjęć. Ze względu na niskie temperatury panujące w rejonie Antarktydy, wydajność akumulatorów jest szczególnie ważna i dlatego jesteśmy bardzo wdzięczne za przekazanie nam tak solidnych produktów.

Bardzo dziękujemy SYLVECO, że zadba o nasz komfort w czasie podróży. O tym, jak się sprawdzą kosmetyki w drodze na Antarktykę i na miejscu, damy znać, gdy tylko zasięg internetowy nam to umożliwi. Dzięki hojności SYLVEVO będziemy używać produktów VIANEK, BIOLAVEN, ROSADIA, ALOESOVE.  

Bardzo dziękujemy polskiej firmie PROSTAF za wyposażenie nas w profesjonalne okulary polaryzacyjne i lodowcowe marki GOG! To dla nas naprawdę ważne wsparcie sprzętowe. W Antarktyce, podczas dnia polarnego, ochrona przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB bardzo nam się przyda.

BEIKS logo
Patona logo
Sylveco logo